Монтаж батарей опалення

в Івано-Франківську та Івано-Франківській області

Для встановлення опалювальних батарей необхідно: вибрати радіатор по моделі і матеріалу (він може бути чавунним, біметалічним, сталевим або алюмінієвим, панельним, трубчастим, секційним); розрахувати необхідну потужність, кількість секцій, виходячи з площі, особливостей приміщення. Наш спеціаліст приїде для оцінки майбутньої роботи і розрахунку вартості безкоштовно!

Після монтажу проводиться перевірка роботи системи. Майстер обов'язково тестує її, щоб виключити появу протікання, інших недоліків, факторів ризику.

Наші фахівці приїдуть на об'єкт для проведення замірів, доставлять необхідний матеріал для проведення монтажу, зроблять роботу, утилізують старий радіатор. 

Ми працюємо оперативно, акуратно і з гарантією якості. Викликати майстра ви можете, зателефонувавши нам по телефону або залишивши заявку на сайті.

Встановлення батарей опалення

Наші переваги

Великий досвід роботи

Працюємо в сфері опалення з 2007 року

Безкоштовна консультація

Виїзд майстра на об'єкт, заміри без додаткової оплати

Доставка матеріалу на об'єкт

Доставляємо матеріали своїм автотранспортом

Фахівці нашої компанії проведуть професійний монтаж батарей опалення в Івано-Франківську та Івано-Франківській області. Ми гарантуємо, що всі роботи будь-якого рівня складності будуть виконані якісно і в найкоротший термін.  Також ми завжди забезпечуємо індивідуальне ставлення до проекту.

Виїзд майстра на об'єкт, проведення необхідних замірів БЕЗКОШТОВНІ!