Монтаж інсталяції

в Івано-Франківську та Івано-Франківській області

Установка інсталяції - оригінальне рішення для сучасних ванних кімнат, яке дозволяє приховати сантехнічні комунікації і вирішити проблему обмеженого простору в малогабаритних санвузлах. Встановлення спеціальної монтажної рами, на яку кріпляться унітаз або біде, дозволяє спланувати розташування сантехнічного обладнання практично в будь-якому місці

Установка інсталяції не тільки забезпечує високу гігієнічність і економію місця, але і сприяє економній витраті води і безшумній роботі механізмів змиву. Монтаж, установка інсталяції повинна виконуватися кваліфікованими фахівцями, які мають досвід роботи в конкретній сфері.

Наші спеціалісти виконують монтаж інсталяції акуратно, в максимально стислі терміни та якісно. Замовити виїзд майстра ви можете за допомогою форми зворотного зв'язку або зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті.

Установка інсталяції унітазу, біде

Наші переваги

Великий досвід роботи

Працюємо в сфері опалення з 2007 року

Безкоштовна консультація

Виїзд майстра на об'єкт, заміри без додаткової оплати

Доставка матеріалу на об'єкт

Доставляємо матеріали своїм автотранспортом

Фахівці нашої компанії проведуть професійний монтаж інсталяції в Івано-Франківську та Івано-Франківській області. Ми гарантуємо, що всі роботи будь-якого рівня складності будуть виконані якісно і в найкоротший термін. Також ми завжди забезпечуємо індивідуальне ставлення до проекту.

Виїзд майстра на об'єкт, проведення необхідних замірів БЕЗКОШТОВНІ!