Монтаж теплої підлоги

в Івано-Франківську та Івано-Франківській області

Тепла підлога - це ідеальне рішення для сучасного будинку або квартири. Особливо актуальною така система підігріву буде в кімнатах з плиткою на підлозі: на кухні, у ванній, в коридорі.

Пропонуємо комплекс послуг по монтажу теплої підлоги, підберемо обладнання і комплектуючі, розрахуємо вартість монтажу всієї опалювальної системи з урахуванням всіх компонентів.

Щоб вибрати систему підігріву, слід визначити, для чого Вам потрібна тепла підлога: у міській квартирі, де тепла підлога використовується як правило на кухні, у ванній кімнаті, на балконі, встановлюється електрична тепла підлога; в заміському будинку з великою площею теплої підлоги краще робити водяне опалення.

Водяна тепла підлога може служити як додатковим джерелом тепла, так і основним. Завдяки рівномірній віддачі тепла від всієї поверхні підлоги досягається оптимальна температура в приміщенні. Зменшуються конвекційні потоки.
Електрична тепла підлога здебільшого служить додатковим джерелом тепла, оскільки застосовується для обігріву невеликих приміщень.

Якщо Ви вирішили зробити монтаж теплої підлоги у своєму домі, звертайтесь до нас!

Встановлення теплої підлоги

Наші переваги

Великий досвід роботи

Працюємо в сфері опалення з 2007 року

Безкоштовна консультація

Виїзд майстра на об'єкт, заміри без додаткової оплати

Доставка матеріалу на об'єкт

Доставляємо матеріали своїм автотранспортом

Фахівці нашої компанії проведуть професійний монтаж теплої підлоги в Івано-Франківську та Івано-Франківській області. Ми гарантуємо, що всі роботи будь-якого рівня складності будуть виконані якісно і в найкоротший термін.  Також ми завжди забезпечуємо індивідуальне ставлення до проекту.

Виїзд майстра на об'єкт, проведення необхідних замірів БЕЗКОШТОВНІ!